Dynamic 3D Logo

3D stereoskopickou animáciou sa od roku 2005 zaoberáme ako prvé štúdio na Slovensku

Zisti viac

arrows

3D Produkcia

3D stereoskopickou animáciou sa od roku 2005 zaoberáme ako prvé štúdio na Slovensku. Táto technológia nadchla nielen nás, ale aj slovenský marketingový trh. Ktorýkoľvek za našich klientov vám potvrdí, že posolstvo premietnuté v tomto formáte malo oveľa väčší ohlas ako iné bežné marketingové formáty.

Ako prebieha výroba 3D animácie alebo filmu?
Ak sa rozhodnete vyskúšať si tento druh prezentácie, máme pre vás komplexné riešenie. Stačí nás zoznámiť s vaším plánom a my už pripravíme návrh a scenár, produkciu, postprodukciu a samozrejme aj samotnú projekciu vašej animácie pred cieľovým publikom. Medzi naše najväčšie podujatia patrilo napr. medzinárodné lekárske sympózium v Prahe (Žofín), kde sme premietali až pre 750 divákov.

Prečo 3D?
Táto technológia sa hodí na jednoduchšie vyjadrenie zložitého deja. Najmä teda v prípade, keď klient potrebuje zapojiť svoju predstavivosť (real estate visualization), alebo keď ide o novinku na trhu, ktorá nemá žiadne pozadie a je potrebné, aby sa ňou zákazníci hneď na začiatku nadchli (launch & prelaunch film). 3D formát využijete aj v prípade, ak vás láka možnosť prezentovať firmu netradičným a pútavým spôsobom (corpotate film).

Kontakt

Dynamic 3D, s.r.o.

Zhorínska 10
841 03
Bratislava
Telefonicky: 0903 688 438
E-mailom: 3dkino@dynamic3d.sk

Napíšte nám