Dynamic 3D Logo

Vyformujeme produkty, rozvinieme vaše projekty do pôsobivej trojdimenzionálnej grafiky

Zisti viac

arrows

Interaktívne vyzualizácie

Animačné štúdio Dynamic 3D ponúka interaktívnu 3D grafiku, ktorá pozdvihne na vyšší level akúkoľvek webovú stránku alebo prezentáciu. Nechajte rásť vašu kreativitu a my vám ju zhmotníme. Vyformujeme produkty, rozvinieme vaše projekty do pôsobivej trojdimenzionálnej grafiky. Môžete si prezrieť model vášho vybraného objektu alebo sa poprechádzať vo virtuálnom priestore.

Naša spoločnosť zaobstará grafiku od návrhu až po konečný produkt. Postaráme sa o funkčnosť zobrazenia aj na zariadeniach ako sú tablety a smartphony. Po realizácii sa Vaša prezentácia dá distribuovať v podobe spustiteľných súborov alebo ju vieme umiestniť na Vašom webe. v podobe webgl/flash prezentácie.

Využitie

Architektúra a urbanizmus

3D grafika nachádza veľké využitie v architektúre. Naša spoločnosť ponúka virtuálnu prezentáciu návrhu budovy, interiéru alebo mesta, s vysokou grafickou úrovňou a vizuálnymi efektmi, ako sú reflexie, transparentnosť, tiene a podobne.

Digitalizácia kultúrneho dedičstva

Podobne sa dá virtuálna 3D grafika využiť aj v oblasti umenia a kultúry. Je vhodná pre múzeá, galérie alebo umelcov, ktorí môžu takýmto spôsobom predávať svoje diela online a sprístupniť tak umenie komukoľvek kdekoľvek na svete. Umožňuje zachytiť umelecké artefakty v trojdimenzionálnom priestore, pričom rešpektuje vernosť vystavených diel. Virtuálnu prehliadku je možné umiestniť na web a ponúknuť ju širokej verejnosti.

Dizajn a produktový marketing

Virtuálne prehliadky objektov sú budúcnosťou online nakupovania. 3D grafika umožňuje modeláciu akýchkoľvek produktov v trojdimenzionálnom priestore. Táto grafika ponúka interaktívny objekt, rôzne zmeny materiálov, 360° prieskum objektu, animovanú scénu a ďalšie vymoženosti. Táto grafika predstavuje ideálnu online prezentáciu výrobkov v ich virtuálnej podobe.

CROSS PLATFORM SUPPORT

windows logoios logoandroid logoweb gl logo

Demo prezentácia

Kontakt

Dynamic 3D, s.r.o.

Zhorínska 10
841 03
Bratislava
Telefonicky: 0903 688 438
E-mailom: 3dkino@dynamic3d.sk

Napíšte nám