Výroba makiet a modelov

Pre filmovú produkciu, alebo snahu o doplnenie konkrétnych scén unikátnym vizuálnym nádychom.

Výroba makiet na mieru

Pri výrobe našich modelov a makiet dávame pozor aby každý detail zodpovedal požiadavkám našich klientov. Práve preto vyberáme vhodne zvolené materiály (Epoxid, drevo, polystyrén a Acrystal) a pracovné postupy (CNC fréza, 3D tlač a ručné modelovanie). Stačí ak nám predstavíte svoj projekt a my sa postaráme o zvyšok.

Praktické efekty pre filmy

V dnešnej dobe digitálnych špeciálnych efektov a 3D svetov je jedným z najzaručenejších spôsobov obohatenia filmu o unikátnu atmosféru a dušu používanie praktických efektov a modelov. Či už ide o produkciu retro filmu, alebo snahu o doplnenie konkrétnych scén unikátnym vizuálnym nádychom, náš skúsený tím vás nesklame.

Výroba makiet - BVS
Výroba makiet - BVS Sihoť 2

Prekvapte kreatívnou reklamou

Využívanie makiet, modelov a praktických efektov v reklamách slúži ako skvelý nástroj na odlíšenie sa od konkurencie a zviditeľnenie svojich produktov unikátnym spôsobom. Sú taktiež skvelou voľbou, pokiaľ máte záujem o dodanie umeleckého nádychu vašej reklame a reklamnej kampani všeobecne.

Dotknite sa dejín

Využitím modelových rekonštrukcií historických pozemkov a budov môžete vytvoriť pre návštevníkov a divákov príjemnú atrakciu a príležitosť zblížiť sa s históriou. Popri tom slúžia ako skvelá pomôcka pri vysvetľovaní historických faktov o danej budove, keďže umožňujú voľný a detailný pohľad z ktoréhokoľvek uhlu.

Výroba makiet - BVS Vodojem