Videoprodukcia a 3D animácia.

Prezentujte svoje projekty a produkty v svete 3D.

Oživte prezentácie

Jedným z najspoľahlivejších spôsobov doplnenia a skvalitnenia akejkoľvek projektovej prezentácie, je využitie videí ako podkladu. My vám vieme v tomto smere pomôcť nielen samotnou výrobou takejto prezentácie. Poskytujeme plnohodnotný servis od návrhu scenára a storyboardu, až po produkciu videa a samotné odprezentovanie pred klientom.

3D Cieva
3D Okuliare

Animovaná reklama aj s 3D okuliarmi

Využitím najmodernejších 3D technológií v kombinácii so špičkovými 3D okuliarmi transformujeme bežné videá na eventoch na nezabudnuteľné zážitky. Ide o vynikajúci spôsob upútania pozornosti a vtiahnutia do konverzácie všetkých účastníkov, potenciálnych zákazníkov alebo záujemcov o spoluprácu.

Zvýšte efektivitu reklamy

V súčasnom svete reklám môže byť niekedy problémom svoje produkty a nápady efektívne zviditeľniť. Využitím 3D kinoreklamy dosiahnete nielen zvýšenú mieru záujmu divákov skrz inak ťažko dosiahnuteľné vnorenie do scény, no taktiež ich môžete kreatívnym využitím moderných 3D technológií prekvapiť a tým výrazne zvýšiť a rozšíriť povedomie o vašom produkte, projekte alebo nápade.