Tvorba virtuálych prehliadok

Rekonštrukcia historických objektov. Interaktívne vizualizácie, ktoré digitalizujú vaše predstavy a hýbu svetom marketingu.

Digitalizácia archelógie - Prejdite sa históriou

Špecializujeme sa na digitálne rekonštrukcie historických pozemkov, budov a umožňovanie voľného pohybu v virtuálnom prostredí. Takéto digitalizované prechádzky sú skvelou príležitosťou na spoznanie dejín konkrétnych inštitúcií a zriadení.

Prezentácia na zariadeniach

Neobmedzujte sa hardvérom

Aby ste mohli plne realizovať svoje kreatívne a marketingové nápady, potrebujete adekvátny prístup k zariadeniam, na ktorých ich plnohodnotne odprezentujete. Náš tím vám poskytne pre váš projekt všetky potrebné zariadenia na predaj alebo prenájom, či už sú to tablety, smartfóny, kiosky alebo projektory.

Cross-platform aplikácie

Zhmotnením vašich produktov a nápadov v 3D priestore vám odomkneme možnosť plnohodnotnej trojdimenzionálnej marketingovej kampane. Či už pôsobíte v akademickej sfére, architektúre, automobilovom, farmaceutickom, skrášľovacom alebo akomkoľvek inom priemysle, poskytneme vám nový priestor marketingového dosahu. Zaujmite zákazníkov na platformách IOS, Android, Mac OS a Windows.

Prezentujte sa

Prezentujte sa

Súčasťou akéhokoľvek marketingu je aj schopnosť efektívne a pôsobivo odprezentovať svoje produkty a nápady. Pomocou moderných vizualizačných a digitálnych 3D technológií vám poskytneme špičkové a na mieru ušité virtuálne prezentácie.

Digitalizujeme budúcnosť vedy

Jednou z našich špecializácií je zameriavanie sa na biochemické vizualizácie pre medicínske účely. Či už spúšťate výrobu nových liekových skupín alebo sa zameriavate na už zabehnuté produkty, vytvoríme presnú digitalizovanú 3D reprezentáciu podľa vášho zadania špecializácie.

3D kino prezentacia

Informujte verejnosť

Špecializujeme sa na digitálnu rekonštrukciu historických a priemyselných budov a pozemkov s možnosťou voľného pohybu a 360° rozhľadu v 3D svete. Nielenže sú takéto digitalizované prechádzky skvelou možnosťou spoznania historických a súčasných informácií, ale taktiež vám umožnia zaujať mladšie ročníky zákazníkov.

WebGL - aplikácie a hry na web

Ponukame vám tvorbu interaktivních WebGL prezentácií, aplikácií a hier na webstránku, ktoré vám umožnia zapôsobiť na zákazníka.

WebGL na web